HIGHTEK
Lighting & Electric

2010'DAN
BUGÜNE

Kento Led 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren de hızla büyüyerek kaliteden asla ödün vermeden üstün hizmet anlayışıyla faaliyetine devam etmektedir. Hightek markasıyla led ve aydınlatma sistemlerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. Farklı sektörlerde farklı markalarıyla da yatırımlarını sürdürmektedir.
2010 yılında sıfır sermaye ve sıfır ürün ile başladığımız bu yolculukta bilgiye ulaşmak için çok çalışmak gerektiğini hiçbir zaman unutmadık.


Maddi kazancımızı, enerjimizi ve zamanımızı doğru yere odaklayarak en önemli kazancın bilgi olduğunu anladık. Çalışma hayatımızın ilk gününden itibaren önceliğimiz, bilginin gücü felsefesi olmuştur. Bu kapsamda doğru bilgiyi doğru şekilde öğrenmek adına çok çalışarak bütün kazancımızı bilgiye ve AR-GE yatırımlarına yatırdık. Vaktimizi daha çok geliştirmeye adayarak, AR-GE faaliyetlerini yerinde görmek ve bilgiyi keşfetmek adına 30'a yakın ülke ziyaret ederek teknolojiyi yakından takip ettik.


Yaptığımız araştırmalar neticesinde kullanılan son teknolojiyi yerinde uygulamak ve sektörün lideri olmak için çok çalıştık. Bu yolda bir adım daha attık; Uzak Doğu'ya yatırımlar yaparak yurt dışında ilk fabrikamızı açtık ve profesyonel bir ekip ile üretmeye başladık. Yalnızca bir alana odaklanmak yerine birçok alanda faaliyetlerimize devam ettik. Çünkü bizim için yeterlilik, öğrendikçe daha fazlasını öğrenme azmini geliştirmek oldu. Elektrik ve aydınlatma, elektronik komponent, tüketici teknolojisi, reklam aydınlatmaları, elektronik motorlar, yeşil enerji gibi yaklaşık 20 farklı sektör ve 100.000’den fazla ürünün üzerinde çalışarak çeşitli alımlar ve üretimler sağladık. Çalışmalarımız neticesinde kendi firmalarımızı kurduk ve birçok alanda öncü olma yolunda biraz daha ilerledik. Bu yolculuğun ilk zamanlarından itibaren ürünlerimizi sadece üretmek ile kalmayıp aynı zamanda geliştirdik ve daha verimli bir hale getirdik.


Günümüze kadar çeşitli faaliyetler yürütmeye devam ettik. LED ve Aydınlatma sektöründe Türkiye'nin yüksek kaliteli ürünler üreten firmalarından biri olduk. Kullanıcılarımızı geliştirdiğimiz yüksek verimli ve kaliteli ürünler ile buluşturduk. İşe başladığımız günden günümüze kadar olan bu süreçte, bilgiye verdiğimiz önem ile aydınlatma sektörünün ilk sıralarına doğru ilerliyoruz.


Oluşturduğumuz yurt içi ve yurt dışı üretim ağımız ve kurduğumuz birçok bağlantı ile 100.000’den fazla ürün çeşidi tedarik edebilme gücü ile sektöre yön veriyoruz. Geliştirdiğimiz bu ürünleri, yüksek teknoloji ile birleştirip sürekli yenilik sunuyoruz. Araştırma ve geliştirmenin kıymetini bilen ekip arkadaşlarımız ile birlikte faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Geldiğimiz bu noktada Türkiye'nin yerli ve milli değerlerini koruyarak, sektörde öncü olmaya, üretmeye, gelişmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.Hightek, 10000 m2 büyüklükteki üretim tesislerinde aydınlatma ürünlerinin yerli ve milli olarak Türkiye’de üretimini yapmaktadır. Led ve Aydınlatma sektörü dışında açık hava reklamcılığı, elektronik komponent ve teknoloji elektroniği alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.Müşteri Memnuniyeti
100
100
Zamanında Teslimat
100
100
Güvenilirlik
100
100
alt
alt

MİSYONUMUZ

Ekonomik, kaliteli, yenilikçi ürünler üreterek; üstün hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden kaliteli imalat, zamanında teslimat anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

VİZYONUMUZ

Çalıştığımız bütün sektörlerde yüksek teknolojimizi ve milli imkanlarımızı kullanarak ülkemizde ve dünyada öncü olan firmalardan biri olup, kaliteli ürünler ile ülke ekonomimize katkı sağlamaktır.